vica shqip sorted by
relevance

Admin27.06.2021

tung

Presidenti e ka mbajtur sot nje fjalim shume te mire para parlamentit.
4102
Admin14.07.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

Ku asht dallimi mes shkijeve dhe magjupeve? I kom harru qilsat en vetsherbim.
Admin23.08.2021

poezi

Ne ate moment aty afer qellon nje polic, i cili i ndegjon dhe menjihere e kap njerin per krahu dhe i thote, he me trego ku eshte dallimi? Fshatari thote: - Ec ec para se e kam prere bileten.
9700
Admin05.07.2021

Barcoleta 18+

.
2100
Admin07.07.2021

Barcoleta

Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!! pasi martohet diten e pare te dasmes babai i tij i thote nuses se cunit: cni im nuk ja ka haberin fare, kshuqe duhet ta msosh ti ok? Po e kerkon nje vend pune Sabri Hamiti te Ibrahim Rugova, diplomat i ka shume te mira ama po belbzon kapak.
6407
Admin24.08.2021

shkupi

Vaznja Mam, a pet kujtohet ajo vaznja qe bajshe dert mes pe thehet? me shiko mua thot nusja dhe heq bluzen….
3508
Admin20.08.2021

Seks

Burri e gjuajti gruan e vet nga dritarja.
3600
Admin24.06.2021

Barcoleta

I tha bariut: -O bari e di shtepin time se humba rrugen.
6901
Admin19.06.2021

Seks

Mashkujt deshirojn gjera te thjeshta ne jete, si p.
2403
Admin03.07.2021

Humor dhe Barcoleta

, ia kthen tjetra Kishte Sala gruan per lindje,dhe e thirr mjekja me ja dhan lajmin qe ka djal, mjekja-hallo Sali Berisha, sala,po mjekja-jam mjeke, sala-fatos nano, mjekja-ju lutem.
8709
Admin03.08.2021

Vica

Burri 1- vriti qe te dy.
3406
Admin22.07.2021

tung

.
8709