kerkoj femer shqiptare ne gjermani sorted by
relevance

Admin07.08.2021

39 mijë shqiptarë kërkojnë azil në Gjermani

Kerko Jepi Titulli Premte, 13 Gusht, 2021 Gjilan - Golem Tiran, Tirane ka foto - Golem Tiran, Tirane ka foto - Golem Tiran, Tirane ka foto - Bregu i diellit, Prishtine - Prizren ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - 21 dhjetori, Tirane ka foto - Tirane, Tirane - Jashte Kosove , Prishtine - Dardan, Dardana - Prishtine-kamenic-Gjilan, Prishtine ka foto - Tirane - Shkozet, Durres ka foto - Prizren ka foto - Gjilan, Gjilan - Tirane, Fier ka foto - Qendra Kristal, Tirane ka foto - Tek medresja, Tirane -.
2305
Admin26.07.2021

Apeli i infermieres shqiptare në Gjermani: Babai im 4 herë i operuar, kërkoj të riatdhesohet

Do deshiroja qe te njihesha me vajzen 39 vjece qe njoftimin e ka vene vajza e halles.
1709
Admin17.08.2021

Apeli i infermieres shqiptare në Gjermani: Babai im 4 herë i operuar, kërkoj të riatdhesohet

So head over to WhiteboardVideoService.
3010
Admin15.08.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

83 i gjate , trup te rregullt dhe per momentin jetoj jashte, kerkoj te njihem me nje grua nga 35 deri ne 45 vjec te jete e gjate nga 168 deri 178 dhe te peshoje jo me teper se 60 kg, ta njohi "jeten" me nje fjale te jete class.
5302
Admin30.07.2021

Apeli i infermieres shqiptare në Gjermani: Babai im 4 herë i operuar, kërkoj të riatdhesohet

Mendoj se jam ne moshen e duhur per dike me te cilen te kaloj jeten, qe ta dua dhe te me doje ne kete bote, pse jo edhe ne boten tjeter.
8706
Admin23.07.2021

Njoftime Djemtë kërkojnë vajza

Tek une dote gjeni sinqeritet korrektesi rrespekt dashuri.
14010
Admin09.07.2021

Jam 28 Vjeçare Dhe Jetoj Në Gjermani, Kerkoj Mashkull Shqiptar….

Por secili vuan per pak dashuri te sinqerte dhe ngrohtesi.
3909
Admin31.08.2021

Kujdestare dhe Dado për fëmijë

banoj ne Durres Po shkruaj ne gazeten intervista si nje mundesi e mir, per nji njohje te re.
5204
Admin24.08.2021

Apeli i infermieres shqiptare në Gjermani: Babai im 4 herë i operuar, kërkoj të riatdhesohet

Shpresoj qe vajza qe se ka gjetur akoma dashurine e saj ta provoje.
3702